אאאאךךך איזו עונה... איזה רבע גמררררר! | מתנ"ס שומרון
אאאאךךך איזו עונה... איזה רבע גמררררר!

כמעט הכל היה לנו במפגשי רבע הגמר! מתח! דרמות! הפתעות! אכזבות! טירוף! תקוות! ועוד ועוד!

 

 חיננית (מקום 4) מול נווה מנחם (מקום 5)

המשחק סומן כמשחק מעניין מאוד טרם רבע הגמר שכן הקבוצות סיימו עם מספר נקודות זהה בסוף הליגה הסגירה ובשאר הפרמטרים היה יחסית צמוד! במפגש הליגה בין הקבוצות חיננית ניצחה 5-4 במשחק קשה וטוב אבל בעונה הקודמת נווה מנחם בדרך לזכייה הדיחה את חיננית בשלב חצי הגמר וזה בהחלט הוסיף למתח הרב! נווה מנחם הגיעה כקבוצת ההתקפה הטובה ביותר בליגה למפגש הזה ועם רצף של 5 משחקים ללא הפסד וכנראה שהם לא רצו לאבד את המגמה! 

 

מפגש 1 (מגרש ברקן): למעשה במפגש הראשון בניגוד לציפיות נראתה כמעט רק קבוצה אחת על המגרש! חיננית במשחק לא טוב שלה בדיוק בזמן הלא נכון של העונה לא הצליחה לענות למשחק המעולה של נווה מנחם שאותתו לכל הליגה שלמרות המקום ה5 בליגה הסדירה כדאי לקחת אותם מאוד בחשבון! חיננית פשוט לא הופיעה למשחק הנ"ל וכנראה איבדה הרבה מהכוחות בליגה הסדירה! תצוגת כדורגל מעולה של החברה מנווה מנחם וריצה מדהימה עם כמות גולים שמאפיינת קבוצת התקפה כ"כ טובה חתמה את המפגש ב6-1 מוחץ! בכדורגל כמו בכדורגל זה לא גמור עד הסוף אבל אין ספק שהתוצאה היא תוצאה שממנה הסיכוי לחזור הוא כמעט דמיוני!

מפגש 2 (מגרש שב"ש): אז עם יתרון 6-1 מהמשחק השני היה צריך לקרות לא פחות מ"נס" בכדי שזהות העולה הראשונה לחצי גמר 2015 לא תהיה נווה מנחם! ומי אם לא חיננית לרגעים נתנה תקווה מסוימת לאוהדים שלה ששנה אחרי שנה רואים את קבוצתם נופלת בשלבים המכריעים! המשחק החל בהסתערות של החברה מחיננית ועם עלייה יחסית מהירה ל3-0! כנראה שזה כבר הוביל את שחקני חיננית לשלב החישובים! רק עוד 2 גולים ואנחנו הולכים להארכה ומי היה מאמין??? עוד 3 גולים עד סוף המשחק ונזכה לראות נס במו עניינו! כנראה ששלב החישובים החל קצת מוקדם כי פה נכנסה למשחק נווה מנחם שבקאמבק מדהים עם הרבה אופי חזרה בענק לניצחון סוחף של 5-3! לחיננית נגמר האוויר בשלב מוקדם מידי מהצפוי וחלום חצי הגמר והדחה מוקדמת של האלופה נגוז! היה מפגש מרתק מאוד ולא כמו שציפינו כשבסיכום 11-4 לנווה מנחם שמעפילה לחצי הגמר בצורה משכנעת ושם תפגוש את איתמר שהובילה את הטבלה בסוף העונה הסדירה!

 

 

ברקן (מקום 3) מול ענב (מקום 6)

2 קבוצות די ותיקות בליגה שבכל מפגש שלהם למיטב זכרוני הובקעו לא פחות מ5 שערים! משחקים מעולים תמיד בין הקבוצות כולל משחק מטורף בליגה הסגירה העונה בו ברקן כבר הובילה 3-0 וענב בקאמבק מדהים ניצחה 4-3! ברקן כמעט בכל פרמטר בעונה הסדירה הייתה טובה יותר מענב אבל הפערים היו מאוד קטנים כך שסה"כ 2 נקודות מפרידות בין הקבוצות ועל הנייר ציפינו למפגש די צמוד!

 

מפגש 1 (מגרש ברקן): ברקן במשחק ביתי דאגה להביא אוהדים שידחפו את הקבוצה וסגל רחב של שחקנים! ענב מנגד הגיעה עם 7 שחקנים שזה הסגל הכי רחב שהוצב לטובתה במשחק העונה למיטב זכרוני! המשחק החל בקצב טוב עם שליטה יחסית של ענב וכמה מצבים לא רעים! מתפרצת טובה ומהירה של ברקן הסתיימה בשער והקהל הוסיף לדחוף אך כנראה שאפקט הקהל במקום להוסיף לחברה מברקן עשה בדיוק הפוך אחרת קשה להסביר מה קרה.. מרגע הגול של ברקן החברה שם כמעט ונעלמו! ענב השתלטה על המשחק ולמרות שבמחצית עדיין התוצאה הראתה 1-0 לברקן נראה היה שגול השוויון נמצא באוויר ובאמת כך היה! המחצית השנייה המשיכה במגמת שליטה של ענב שהצליחה סוף סוף לנצל את ההזדמנויות ולכבוש! עד סוף המשחק ענב פשוט שלטה וכבשה 4 שערים כאשר רק תצוגה טובה של שוער ברקן מנעה תבוסה גדולה יותר!

מפגש 2 (מגרש שב"ש): למפגש הזה ענב הגיעה עם יתרון די מבטיח ובשביל למעוד ברקן הייתה צריכה להיות בשיאה וענב ביום לא טוב! לחזור מ4-1 זה אפשרי אבל קשה! ברקן הגיעה עם תקוות לעשות מהפך מדהים ומנגד ענב עם כל הרצון להופיע בחצי אך בכל זאת התקשתה להעמיד סגל והגיעה ללא חילופים! המשחק נפתח בקצב טוב עם שליטה יחסית של ברקן והגעה לכמה הזדמנויות מאוד מסוכנות! כמו במשחק הקודם כאשר ענב שלטה וחטפה כאן קרה רק ההפך! ברקן שלטה בתחילת המשחק אך חטפה שער בהתקפה טובה של ענב! ברקן לא נשברו ואחרי זמן קצר השוו ל1-1! ברקן שלטה רוב הזמן בכדור אך לא הצליחה להגיע להזדמנויות וענב ששיחקה מסודר ודאגה לשמור על הכוחות הצליחה לנצל את המצבים שלה ועם קצת מזל עלתה כבר ל3-1 שלמעשה גמר את הסיפור! ברקן בכל זאת לא נשברה ולפחות רצתה לצאת עם תוצאה טובה! החברה לחצו מצוין על ענב והצליחו לחזור כבר ל3-3 ושוב ענב עלתה ל4-3! ברקן המשיכה את היכולת הטובה ושוב השוותה אבל כאן נגמר הסיפור! ענב עלתה מהר ליתרון נוסף של 5-4 ששבר לגמרי את החברה מברקן ובסוף המשחק הוסיפה ענב את השער האחרון שחתם את המפגשים המעולים האלה! 10-5 לענב בסיכום 2 המפגשים! ברקן יצאו מאוכזבים לאחר שבעונה הקודמת נעצרו רק בגמר ואילו ענב סוף סוף מגיעה לחצי אחרי כמה שנות בצורת והיא תפגוש יקיר לקרב שממנו תגיע לגמר קבוצה שתופיע במעמד הזה בפעם הראשונה!

 

 

נופים (מקום 2) מול יקיר (מקום 7)

אין ספק שדרבי בשלב רבע הגמר זה דבר פיקנטי! נופים בעונת בכורה בליגת השומרון סיימה במקום ה2 את הליגה הסדירה ועם האוכל בא התיאבון וציפיות גדולות נרשמו טרם המשחק! יקיר שחזרה העונה אחרי מנוחה של כמה עונות לליגה גם היא הפתיעה לא מעט כאשר פתחה חלש את הליגה ורק בסיום הבטיחה בצורה משכנעת את השתתפותה ברבע! הפערים לא גדולים אבל לנופים יתרון קל!

 

מפגש 1 (מגרש ברקן): המשחק התנהל רגוע ועם קצב מעולה! בעונה עצמה נופים ספגה פחות מיקיר אבל יקיר הבקיעה יותר מנופים והמפגש בין הקבוצות הסתיים מוחץ לטובת נופים! יקיר פתחה בשליטה ועם ניצול מצבים מעולה עלתה כבר ל3-1! לפרקים היה נראה שזה גמור ועוד היה לה כמה מצבים באמת לגמור את זה אבל ללא הצלחה! אולי שאננות? אולי עייפות? נופים עם הרבה אופי חזרה למשחק עד למצב של תיקו 3 ונראה היה שהיא קרובה להשלים מהפך במפגש הפיקנטי! אז יקיר בהתקפה טובה עלתה שוב ליתרון אבל גם הוא לא החזיק מעמד זמן רב ונופים שוב חזרה! המשחק הסתיים בתיקו 4 ועם הרבה ציפיות לגומלין! חוסר חדות מנע מכל צד לרדת מנצח במפגש הזה והשאיר הרבה תקוות ל2 הקבוצות לגומלין!  

מפגש 2 (מגרש שב"ש): פה כבר בניגוד למשחק הראשון היתה אופרה אחרת לגמרי! כנראה שעונת הבכורה הטובה של נופים בליגה הסדירה גמרה להם את הכוחות לשלבים המכריעים! ובנוסף הרצון של יקיר לנקום על ההפסד בעונה הסדירה עשה את שלו! יקיר באו חדים ומוכנים בהרבה מנופים שנראתה לפרקים כמחפשת את עצמה על המגרש... יקיר במהלכים מצוינים של כדורגל מצאה את הרשת פעם אחר פעם והתוצאה הראתה שוב 3-1 כמו במפגש הראשון! לרגע בודד היה נראה שנופים חוזרת על התסריט של המפגש הקודם ונמצדת ליקיר אבל זה חלף כמו שזה בא... יקיר דהרה עד לסוף המשחק עם תוצאה של 6-2 ולמעשה עושה סוג של הפתעה כאשר ממקום 7 היא מגיעה ומדיחה את מקום 2 עם 10-6 בסיכום הכללי! החברה מנופים נותרו מאוכזבים לאחר שעשו עונה מאוד יפה ויצטרכו להשתפר לעונה הבאה! יקיר פוגשת את ענב בחצי הגמר של המפתיעות וצפוי קרב מעניין מאוד!

 

 

איתמר (מקום1) מול אלון מורה תפוח (מקום 8)

אחרי שהקבוצות נפגשו למשחק במחזור שנעל את העונה הסדירה ובו איתמר הביסה את אל"ת וכמעט וגרמה להדחתה אל"ת רצתה להפתיע ולהדיח את מובילת הליגה! איתמר סיימה בצורה משכנעת מאוד את הליגה הסדירה עם איסוף נקודות מרשים (31 מתוך 36) ואחרי שבעונה הקודמת הודחה בחצי הגמר היא באה במטרה העונה לעלות שלב ואף מעבר! אל"ת מקווה להיות הכבשה השחורה שתפיל את איתמר! על הנייר היה נראה מפגש עם הפערים הכי גדולים ושאיתמר תחלוף על פני תפוח... לא בדיוק!

 

מפגש 1 (מגרש ברקן): משחק אחרון של הערב הראשון כנראה שסחב איתו את כל מטעני הערב! משחק קשוח מאוד ולפרקים אפילו יותר מידי! איתמר עלתה ראשונה ליתרון ונתנה תחושה שזה באמת יהיה קל אבל אל"ת לא נשארו חייבים והשוו מהר מאוד! המשחק המשיך נוקשה אבל איתמר הצליחה לנצל את המצבים בצורה טובה יותר וכבר עלתה ל3-1 ונדמה היה שמכאן זה הולך לתבוסה אבל אל"ת לא נשברו וצימקו ל3-2! איתמר עלו שוב ל4-2 ובסוף אל"ת צימצמו בפעם האחרונה ל3-4 והשאירו הרבה תקוות ומתח לקראת הגומלין! החברה מאיתמר אולי חשבו שיהיה טיול ברבע הגמר ואל"ת הוכיחה שהם לא תפאורה וששום דבר לא גמור במפגש הכפול הזה!

מפגש 2 (מגרש שב"ש): אחרי מעט ישור הדורים בין הקבוצות בעקבות המשחק הנוקשה מאוד חשבנו שנראה הופעה רגועה הפעם אבל גם הפעם המשחק התפתח לנוקשה ועם דיבורים מיותרים בחלק מהזמן! בשאר הזמן היה כדורגל! איתמר שוב הוכיחה עליונות ועלתה בכמה מהלכים טובים ל2-0 ונדמה היה שהסיפור גמור! אל"ת חזרה ל2-1 ואיתמר שוב עלו ל3-1! במאמצים כבירים אל"ת צימצמה ל3-2 ונשאר לפחות 10 דק' לנסות ולהשלים מהפך מהסרטים אך הרשתות נשארו נקיות למרות מצבים לא רעים לשני הצדדים! איתמר עולה לאחר ניצחון כפול ו7-5 בסיכום שני המפגשים והיא תפגוש את נווה מנחם לחצי גמר בים האלופה המכהנת לבין הקבוצה שסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון ובהחלט צפוי מתח ועניין רב!

 

E-mail: טלפון: 
אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון
צרו קשר:
  • א.תעשייה ברקן
  • ברקן
  • ‏03-9066410
  • פקס: 03-9757631
קישורים: