סיכום גמר ליגת השומרון | מתנ"ס שומרון
סיכום גמר ליגת השומרון

 

 

 

נווה מנחם 3 ענב 2

משחק הגמר של ליגת השומרון לעונת 2015 הפגיש את הקבוצות שסיימו את העונה במקומות 5-6 מי היה מאמין? למעשה מתוך מקומות 1-4 את רבע הגמר צלחה רק הקבוצה שסיימה את הליגה הסדירה במקום 1 וגם היא נעצרה בחצי הגמר! 2 הקבוצות שהגיעו לגמר עשו זאת בצורה מרשימה ע"י ניצחונות משכנעים בכל משחקי השלבים הגבוהים (2 משחקים ברבע ו2 בחצי)!

אין ספק שלמרות המיקום בטבלה נווה מנחם הגיעה כפייבוריטית למשחק הזה שכן היא הגיעה כאלופה מכהנת וכקבוצה שכבשה את כמות השערים הגדולה ביותר בליגה! ענב כמובן לא באה לשמש כתפאורה עם עונה טובה ומרעננת מצידה! זכור לנו גם שהקבוצות נפגשו בליגה הסדירה ולמרות משחק מצוין נפרדו בתיקו מאופס (המשחק היחידי העונה שהסתיים ללא שערים כלל)!

את המגרש פקדו כמות מכובדת של אוהדים כשמרביתם אוהדי ענב שהופיעה לראשונה בגמר הליגה והם הכתיבו את הטון! מזג האוויר היה אביך ובכל פגיעה ברצפה עלתה עננה של אבק אבל גם זה לא מנע מהגמר המיוחל לצאת לדרך! ענב כמו שענב רגילה הגיעה רק עם חילוף אחד וגם זה היה לאחר מאמץ גדול! המשחק החל בקצב טוב יחסית בהתחשב במזג האוויר עם כדורגל מצוין! פריצה מצוינת של ענב כשבסיום ההתקפה בעיטה טובה מצאה את הרשת ואותתה שהמשחק הזה לא יסתיים כמו המשחק בליגה! 1-0 לענב ששיחקו בחולצות ורודות בשל צבעים דומים לנווה! החברה מנווה מנחם שרגילים למעמדים האלה לא התרגשו והמשיכו לשחק כרגיל ולאחר זמן מה בחילוף מסירות טובות מצאו את הרשת והשוו!

המשחק המשיך בצורה טובה לשני הצדדים עם מצבים מצוינים שהכריחו את השוערים להתאמץ! נווה מנחם לקחה מעט שליטה על המשחק וניצלה הזדמנויות לעלות ל3-1! קהל ענב לא נרדם והחל לעודד את הקבוצה במטרה לחזור למשחק! במחצית השנייה הירדמות קטנה של נווה מנחם וחילופי מסירות טובות של ענב שהצליחה לצמק ל3-2! השופט עצר את המשחק בכדי לתת לשחקנים לשתות במזג האוויר הלא נח כ-10 דק' לסיום ומכאן התחיל לחץ של ענב במטרה להשוות! נווה מנחם בהתחלה מעט נלחצו ועשו טעויות שכמעט והובילו לשוויון אך לבסוף הרגיעו את המשחק והצליחו לשמור על התוצאה עד הסיום! משחק מצוין, ספורטיבי ומהנה שמסיים עונה מעניינת מאוד! נווה מנחם זוכה באליפות הליגה בפעם 3 ברציפות ואילו ענב נשארת עם המחמאות!

במעמד ראש המועצה חולקו מדליות והונף הגביע כשכל זה משאיר טעם של עוד לעונה הבאה! 

מה עוד נשאר להגיד? עוד עונה הסתיימה! תענוג של עונה עם שלל אירועים בצבע! אין ספק שהיו הפתעות, אכזבות, שמחות ועצב אבל כל אלה עושים את הליגה שלנו לכ"כ מיוחדת עבורנו!

ברכות לנווה מנחם על הזכייה ובהחלט מגיע להם כל הכבוד על היציבות היחסית במשך העונה והכדורגל הטוב לאורך כל העונה!

פרט לכך תודה לכל שאר האנשים שעסקו ועוסקים בליגה כולה ובעיקר תודה גדולה לכם השחקנים!

עכשיו מנוחה, חגים, מסגרות, עבודה, חורף ושאר עניינים אבל מי כמוני יודע שברגע שהסתיים 

הגמר מתחילים לספור את הימים עד לשריקת הפתיחה של עונה 2016!!!!

 שנה טובה לכולם,

 לינק לסרט:

 https://www.youtube.com/watch?v=q9oi-dFD2oU

E-mail: טלפון: 
אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון
צרו קשר:
  • א.תעשייה ברקן
  • ברקן
  • ‏03-9066410
  • פקס: 03-9757631
קישורים: